Украина, Киев
ул. Причальная, 5а
тел.: +38 (044) 574-98-11
Киевстар(096) 777-65-06
Киевстар(096) 777-65-11
эл.почта: orens@orens.com.ua
написати листа

Електрика розетки -вимикачі, стабілізатори напруги, тепла підлога, електромонтаж

Електротехнічна Компанія "ОРЕНС" створена в 2007 році.

ООО "ОРЕНС" - електротехнічна і електромонтажна компанія, постачальник низьковольтного електрообладнання та електротехнічного обладнання.

З нами успішно співпрацюють монтажні організації, будівельні компанії, провідні оптові компанії, роздрібні магазини і т.д.

Широкий асортимент, низькі ціни, система гнучких знижок, висока якість і надійність, індивідуальний підхід до кожного клієнта роблять роботу з нашою компанією особливо привабливою.

На сьогоднішній день асортимент компанії «Оренс» налічує більше 2000 позицій електротехнічної продукції: модульне і силове обладнання; вироби для електромонтажу; електроустановочні вироби (розетки та вимикачі провідних європейських виробників ABB, LEGRAND, GIRA); низьковольтне устаткування (автоматичні вимикачі, контактори, пристрої захисного відключення (УЗО), корпуси щитів і шаф ABB, MOELLER, ABL); системи прокладання кабельних трас та кабельно-провідникова продукція; тепла підлога DEVI; стабілізатори напруги Volter.

Щорічно компанія розширює асортимент на 15-20%. Ми намагаємося оперативно впроваджувати нові продукти з урахуванням сучасних тенденцій на ринку і на підставі дослідження потреб споживачів продукції.

Ми пропонуємо вигідні умови співпраці, приділяючи багато уваги розвитку відносин зі своїми партнерами, які постачають нашу продукцію кінцевим споживачам.
© 2007 - 2019 ООО ОРЕНС. Все права защищены

Разработка и дизайн сайта
Максим Сидоренко
/ 2009
главная   |  компания  |  услуги  |  каталог продукции  |  стабилизаторы напряжения  |  контакты