Украина, Киев
ул. Причальная, 5а
тел.: +38 (044) 574-98-11
Киевстар(096) 777-65-06
Киевстар(096) 777-65-11
эл.почта: orens@orens.com.ua
написати листа

Стабілізатори напруги Volter СНПТО

Стабілізатор напруги Volter - це автоматичний пристрій, який підтримує напругу 220 В (із допустимим за ГОСТом невеликим відхиленням) при великих коливаннях в мережі і захищає побутову техніку та електрообладнання від зниженої та підвищеної напруги, перенапруги і короткого замикання в мережі.

Стабілізатор змінної мережевої напруги розрахований на безперервний цілодобовий режим роботи в закритих приміщеннях і встановлюється стаціонарно на весь будинок (квартиру, офіс, виробниче обладнання). Підключається за допомогою клемника, в розрив фази на вводі, відразу після лічильника.

Стабілізатор напруги СНПТО складається з автотрансформатора, потужних симісторних ключів і контролера напруги.

На передній панелі світлодіодна індикація показує рівень напруги на вході. Контролер вимірює напругу і автоматично включає ту обмотку автотрансформатора, яка в даний момент видає нормальне напруження. При зниженій напрузі в мережі стабілізатор підвищує напругу, при підвищеному - знижує. При збільшенні напруги на вході до 270-285 В стабілізатор «йде в захист», тобто відключає навантаження від мережі. При цьому починає блимати захисний світлодіод. При нормалізації напруги стабілізатор включається автоматично через 7 секунд.

На верхній панелі - перемикач «Стабілізація-Транзит». Він служить для вибору режиму роботи. Режим «Транзит» необхідний тимчасово при несправності стабілізатора і відсутності необхідності стабілізації напруги. У режимі «Транзит» на вихід подається нестабілізована вхідна напруга, але забезпечує захист від перенапруги з відключенням автоматичного вимикача. Перемикання в «Транзит» і назад виконується при вимкненому автоматичному вимикачі.

Замість світлодіодної індикації може застосовуватися рідкокристалічний дисплей, який крім вхідної напруги показує вихідну напруга і силу струму.

Також слід зазначити, що стабілізатор напруги Volter СНПТО, володіє масою переваг перед аналогічними пристроями інших торгових марок.

Стабілізатор змінної мережевої напруги СНПТО забезпечує:

  • неспотворену форму синусоїдальної вихідної напруги;
  • роботу у всьому діапазоні навантажень від холостого ходу до макс.навантаження;
  • захисне відключення споживачів при аварійному підвищенні вхідної напруги з подальшим автоматичним підключенням навантаження при зниженні вхідної напруги до робочого рівня;
  • захист від короткого замикання і тривалого перевантаження на виході;
  • режим "транзит" в аварійній ситуації;
  • захист споживачів від перенапруги в режимі "транзит" у діапазоні напруг 247-257 В;
  • тепловий захист автотрансформатора в інтервалі температур 75-98 ° C
  • нормоване (4,5-7,5 с) відключення споживачів при короткочасному зникненні живлення в мережі (виключає ушкодження імпульсних джерел живлення споживачів).
  • час реагування на зміну вхідної напруги - 20 мс.

Стабілізатор напруги Volter ступеневого типу. Це означає, що при роботі стабілізатора зі зміною вхідної напруги вихідна напруга змінюється східчасто, що візуально трохи помітно по лампах освітлення, але ніяк не відбивається на роботі іншої техніки.

Стабілізатори підбираються за трьома основними параметрами - це його потужність, діапазон вхідної і точність вихідної напруги.

Вхідну напругу можна визначити за допомогою вольтметра, зробивши кілька вимірів в різний час доби.
Для правильного вибору моделі стабілізатора необхідно визначити суму потужностей всіх електроспоживачів, які можуть працювати одночасно і розділити її на мінімально заміряну напругу в мережі. За вирахуваною  силою струму вибираємо найближчий у модельному ряду більший за потужністю стабілізатор. Необхідно також враховувати, що електродвигуни, компресори, насоси в момент запуску потребують потужності, в 3-4 рази, що  перевищує номінальну. І бажано мати запас по потужності, приблизно двадцять відсотків.

Також можна підібрати стабілізатор відповідно до номіналу ввідного автоматичного вимикача.
Досвід показав, що підбір моделі повинен робити кваліфікований фахівець.


Каталог стабілізаторів Volter (1.7Mb)

Підключення і керівництво експлуатації стабілізаторів Volter (0.4Mb)

© 2007 - 2019 ООО ОРЕНС. Все права защищены

Разработка и дизайн сайта
Максим Сидоренко
/ 2009
главная   |  компания  |  услуги  |  каталог продукции  |  стабилизаторы напряжения  |  контакты