Украина, Киев
ул. Причальная, 5а
тел.: +38 (044) 574-98-11
Киевстар(096) 777-65-06
Киевстар(096) 777-65-11
эл.почта: orens@orens.com.ua
написати листа

Розетки, вимикачі GIRA

Продукція GIRA (Гіра) добре відома в усьому світі як символ високої якості і передової техніки в цивільному і промисловому будівництві, в т.ч. у сфері "інтелектуальної споруди". Сьогодні на українському ринку наша компанія - ексклюзивний дистриб'ютор, поставляє понад п'ять тисяч найменувань продукції GIRA, починаючи від традиційних розеток і вимикачів до електронних пристроїв високого класу, таких як диммери, таймери, автоматичні і сенсорні вимикачі, датчики руху, а також прилади дистанційного керування з допомогою радіосигналів.
Стильова різноманітність дозволяє приладам GIRA гармонійно увійти в будь-який інтер'єр: від класичного до "high-tech". Функціональний, стриманий і оригінальний дизайн виробів GIRA неодноразово відзначений найпрестижнішими міжнародними преміями.

Електротехнічні товари GIRA - це високі технології і чудовий дизайн, це розумні прилади, наділені безліччю функцій, це якість, надійність, комфорт і безпека.

Будь-яку представлену на сайті електротехнічну продукцію та електровстановлювальні вироби (вимикачі GIRA, розетки GIRA) можна замовити і купити зі складу в Києві за найвигіднішими цінами.

GIRA - STANDART 55
Дизайнерське рішення серії лаконічно і елегантно. Злегка опукла рамка плавно переходить у площину клавіші. Це мінімалізм, що дає максимальну виразність. І, звичайно ж, тенденція до простоти стилю не означає зниження функціональних можливостей приладів. Дана серія є структурною ланкою System 55, концепція якої забезпечує взаємозамінність всіх вставок і накладок уніфікованого габаритного розміру 55x55 мм.

GIRA - ESPRIT
Це продукція, заснована на використанні натуральних матеріалів. Рамки зі скла, кераміки, латуні, алюмінію, хрому і дерева "венге" надають виробам ґрунтовний і добротний вигляд. Декорування інтер'єрів такими деталями дає особливі ефекти. Прозорість скла підсилює і дробить відблиски в легких пронизаних світлом залах, тепло теракоти повертає нас до історичних традицій, вводячи в інтер'єри стилю "кантрі" керамічну плитку, прості чаші, вишукані амфори. Латунь - це м'яке мерехтіння відполірованих поверхонь благородного металу на деталях меблів, скульптурі, світильниках. Прекрасно, що сучасні прилади можуть увійти в такий будинок у гідному обрамленні. З аксесуарами на кухні, у ванній, хромованими дверними ручками і деталями побутової техніки прекрасно поєднуються рамки з хрому. Сім рамок з вишуканих матеріалів серії Esprit дають прекрасну можливість завершити інтер'єр не тільки технічно досконалими, але й відповідними загальному стильовому рішенню приладами GIRA.

GIRA EVENT
Дизайн серії Event побудований на контрасті ліній: дуга і відсікає її вершину пряма. Гострі грані клавіш немов потопають  у плавних формах напівпрозорого матеріалу. Його палітра включає матові тони зеленого, жовтого, помаранчевого, червоного, темно-коричневого, бурштинового, синього та білого кольорів. Всього дана серія налічує рамки 11 кольорів. Для їх виготовлення використовується також і непрозора пластмаса трьох кольорів: чисто-білого, "антрацит", "алюміній". Великий вибір вимикачів дозволяє знайти найкращий варіант для будь-якого стилю в інтер'єрі. Добре продумана модульна система забезпечує різноманіття їх технічного застосування.

GIRA - E2
Для серії вимикачів і розеток Gira серії Е2 характерний гранично спрощений дизайн. Прямі лінії, рівні гладкі поверхні, використання контрастних кольорів - чисто-білого, кольору "антрацит" і "алюміній". Серія E2 удостоєна трьох найпрестижніших міжнародних премій в галузі дизайну. Вперше на європейському ринку електротехніки група електроустановочних виробів відзначена так високо. В якості основного конструкційного матеріалу використовується термопласт з красивою матовою поверхнею, який підкупляє  шляхетністю приглушених тонів. Серія Е2 за кольором і формою схожа з серією Edelstahl, але має набагато більш низькі ціни, тому в ряді випадків може бути гідним аналогом в престижних інтер'єрах. Дана серія є структурною ланкою System 55, концепція якої забезпечує взаємозамінність всіх вставок і накладок уніфікованого габаритного розміру 55х55мм.

GIRA - S-Color
В основу дизайну цієї серії розеток та вимикачів була покладена ідея використання простих форм і чистих кольорів. Відмінними ознаками дизайну є варіації на тему класики і геометричних форм - квадрата і круга. В основу дизайну цієї серії була покладена ідея використання простих форм і чистих кольорів. Авторам хотілося створити моделі, непідвладні примхам моди і зміні стилів у сучасній архітектурі та оформленні інтер'єру. Успіх підтверджують численні нагороди, якими удостоєна ця серія. Вироби серії випускаються в широкій колористичній гамі, що включає 9 кольорів. Така різноманітність дає можливість підібрати розетки і вимикачі до будь-якого інтер'єру.

GIRA - S-Classic
S-Classic це серія з поєднанням круглих вставок, плавно закруглених рамок і тонкого "золоченого" декоративного канта робить серію органічною для різних стилістичних напрямків - для класичної обстановки, так само як і для самобутніх інтер'єрів. У цій серії присутні два кольори: перламутровий білий і коричневий металік. Серія охоплює всі найважливіші функціональні пристрої, які можуть застосовуватися в електротехнічному обладнанні сучасного будинку.

GIRA - EDELSTAHL
Програма Edelstahl - це широкий асортимент з високоякісної сталі. Саме властивості матеріалу визначають її головні особливості: тривалий термін служби за рахунок механічної міцності та стійкості до впливу зовнішніх факторів. Елегантність і строгість стилю в поєднанні з високою якістю роблять серію досить представницькою й визначають її переважне застосування в громадських та адміністративних будівлях, не залишає її без уваги  і житловий сектор. Використовуються два типи рамок: з бічними фасками і рівними гранями.

GIRA - TX-44
Електроустановочні вироби серії TX_44 призначені для винятково широкого спектру експлуатації. Вони можуть бути використані як у звичайних, так і у вологих приміщеннях, а також поза домом: на терасі, фасадах і т.п. Корпуси приладів виготовлені з удароміцного термопласту, стійкого до УФ-випромінювання і кліматичних впливів. Конструкцією виробів передбачений захист від несанкціонованого демонтажу і підвищений ступінь пиле-, водозахисту (IP44). Серія ТХ_44 додасть вашому будинку ще більше надійності і респектабельності. Використання проміжних панелей з відкидними кришками дозволяє використовувати в даній серії вставки й пристрої System 55, що виконують понад 100 функцій. Крім того, прилади серії ТХ_44 служать основою панелей і енергетичних стійок Gira.

Gira - Е22
Нова серія Gira Е22 - це широкий асортимент сучасних електроустановочних виробів, що поєднують в собі традицію і новаторство, передові технології і дизайн, який зазначений у 2007 р. престижними преміями iF і red dot. Еволюція електроустановки висуває свої непорушні вимоги, і компанія Gira, чуйно вловлюючи актуальні віяння, втілює у своїй продукції дух часу. При монтажі з відступом настановна рамка з накладкою серії Е22 виступають над поверхнею стіни всього лише на 3 мм, створюючи враження єдиної невеликої плоскої панелі. Серія може бути виконана з цієї нержавіючої сталі, алюмінію і чистого білого глянцю (термопластик).

Gira - F100
Стриманість дизайну цієї серії - одне з її незаперечних достоїнств. Унікальність і неповторність серії F100 надає саме ця концепція дизайнерського рішення: за чіткістю ліній варто безумовна чіткість роботи всіх функціональних пристроїв, що складають серію. Вишукана простота продукції із серії F100 дозволяє використовувати її в будь-якому інтер'єрі, відкриваючи широкий горизонт фантазії та експерименту.

© 2007 - 2019 ООО ОРЕНС. Все права защищены

Разработка и дизайн сайта
Максим Сидоренко
/ 2009
главная   |  компания  |  услуги  |  каталог продукции  |  стабилизаторы напряжения  |  контакты